iskljucenja struje

Dana 10.11.2020. god. se zbog PLANIRANIH radova u el. mreži isključuju:

1.

Subotica

Tuk Ugarnice (kod Prečistača-Rihterovih salaša).

07:50 – 13:00

2.

Subotica

Žarka Zrenjanina između br.(19 i 44/A).

08:00 – 13:00

3.

Subotica

U ulicama i delovima ulica u okolini: Karolja Hendrika, Prvog Ustanka, Đorđa Natoševića, Bihaćka, Njegoševa, Ante Parčetića, Husinska, Šantićeva, Teslina br.27, Marije Vojnić Tošinice br.(30 i 32). POVREMENA ISKLJUČENJA – OREZIVANJE RASTINJA.

08:10 – 14:10

4.

Subotica

U ulicama i delovima ulica u okolini: Braće Majer između br.(31 i 54), Karađorđev put br.40, Svetozara Miletića između br.(2 i 26), Franje Kuhača br.(13/B, 14, 16).

08:30 – 12:30

5.

Subotica

Segedinski put br.(114 , 114/A, 116), Vuka Mandušića br.57, Veliki Radanovac br.(316, 317) u okolini gradskog strelišta.

09:15 – 11:15

6.

Subotica

Matije Korvina br.17

12:00 – 13:00

7.

Subotica

U ulicama i delovima ulica u okolini: Laze Lazarevića i Paje Marganovića (između Laze Lazarevića i Kosovske) i delovi (Vatroslava Lisinskog  i Sterijine).

13:00 – 14:00

8.

Šupljak

(deo Halomi šora prema Malim Pijacama).

08:50 – 10:20

9.

Hajdukovo

Grobljanski put između br.(15 i 32), Ludaški Šor između br.(139 i 196) u okolini.

11:00 – 12:00

10.

Bajmok

U ulicama i delovima ulica u okolini: Vojvođanska, Miloša Obilića, Matije Gupca, Marka Kraljevića, Kačićeva, Subotička, Mali Pašnjak, Veliki Pašnjak, Dunavska, Šaševi salaši . ZAMENA SVETILJKI JAVNE RASVETE – POVREMENA ISKLJUČENJA.

08:00 – 16:00

11.

Bajmok

U ulicama i delovima ulica u okolini: Trumbićeva od br. 2 do br. 38,  Omladinska od br. 1 do br. 13, Marka Oreškovića od br. 1 do br. 5, i Zmaj Jovina br. 31.

08:40 – 09:40

12.

Gornja Rogatica

U naselju Gornja Rogatica sa okolnim salašima.

09:00 – 14:00

13.

Pačir

U ulicama i delovima ulica u okolini: Kosovska, Krajna br.(1, 2, 3), Bajmočki put br.11.

10:40 – 11:40

14.

Pačir

Lenjinova.

12:20 – 13:40

15.

Novi Kneževac

Ulice: Srpska,  Branka Radičevića (od ugla Srpske do ugla Nemanjine), Gavrilo Princip,  Nemanjina,  Nikola Tesla (od ugla Srpske do ugla Gavrila Principa),  Svetog Save,  Mala,  Mostarska,  Dobrovoljačka,  Dositejeva,  Svetozara Miletića,  Radnička,  Jelene Bajić,  Zelen Put,   Vašarište,  Siget Salaš

09:00 – 13:00

16.

Тrešnjevac

Ulica: Topčiderska (povremena isključenja)

09:00 – 09:30

17.

Тrešnjevac

Ulica: Štipska (povremena isključenja)

10:00 – 11:20

18.

Totovo Selo

Ulice: Tot Jožef,  Aranj Janoš, 1. Maj (povremena isključenja)

12:00 – 14:30