Izvučene nagrade XIII kviza „Čitam i skitam”

Poštujući protivpandemijske mere zaštite od virusa KOVID-19 i izvlačenje nagrada XIII Kviza za podsticanje čitanja „Čitam i skitam” održano je onlajn 6. aprila 2021. godine bez prisustva dece kao publike uz direktan prenos na sva tri FB profila Gradske biblioteke Subotica (srpskom, mađarskom i hrvatskom jeziku).

Pod sloganom „Gde god nađeš zgodna mesta tu drvo posadi” realizovan je ovogodišnji kviz. Iako zbog nepovoljne epidemiološke situacije nismo bili u mogućnosti obilaziti škole nisu izostala druženja s decom i promocija kviza. Sve aktivnosti održavane su virtuelno putem snimljene onlajn prezentacije postavljene na Jutjub kanalu Gradske biblioteke Subotica kao i učestvovanju na onlajn časovima putem Gugl mita. Svakako smo komunicirali sa decom i na društvenim mrežama, putem medija kao i na Dečjem odeljenju Gradske biblioteke Subotica i svim prigradskim ograncima.

Promenjeni i ograničeni uslovi rada smanjili su broj učesnika kviza ali on ipak nije zabrinjavajući. Upitnik na našem sajtu popunilo je oko 600 učenika osnovnoškolskog uzrasta što je s obzirom na okolnosti i mere zaštite koje smo trebali poštovati ipak zadovoljavajući broj.

Izvlačenjem nagrada, koje je održano 6. aprila 2021. godine, obeležili smo i Međunarodni dan knjige za decu. Tom prilikom podeljeno je čak 282 nagrade koje su osigurali brojni sponzori, prijatelji knjige i čitanja.

Ko su dobitnici ovih vrednih nagrada pročitajte u nastavku teksta. Još jednom zahvaljujemo svim sponzorima što su i u ovim teškim vremenima prepoznali značaj ove akcije i svojim velikodušnim poklonima nagradili decu koja čitaju.

Spisak nagrađene dece u Kvizu „Čitam i skitam”:

Bicikl (Venera bajk d.o.o.):

Petra Savić, 5.r., OŠ „Hunjadi Janoš”, Čantavir

Vaučer u vrednosti od 6.000 dinara za kupovinu u prodavnici Deksi Ko (Norma grupa):

Lea Orlović, 6.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Kata Kiš Čepegi, 4.r., OŠ „Hunjadi Janoš”, Čantavir

Lira Vukov, 5.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Teodora Čepela, 4.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Godinu dana besplatnog korišćenja najsavremenije antivirusne zaštite (Junet):

Petra Milanković, 2.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Emilija Jegdić, 4.r., OŠ „Pionir”, Stari Žednik

Nikša Bokan, 8.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Slušalice (Infostud grupa):

Dominik Bošnjak, 8.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Slaven Pećerić, 7.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Samir Arslani, 6.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Slušalice (Zavod za kulturu vojvođanskih Hrvata):

Marijan Ivanković Radaković, 2.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Lea Vojnić Purčar, 7.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Vanja Plenk, 5.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Tastatura za kompjuter (Infostud grupa):

Sara Rudić Vranić, 1.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Petra Selaković, 6.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Doris Berta, 5.r., OŠ „10. Oktobar”, Subotica

Jelena Šarčević, 8.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Arpad Dudaš, 7.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Mila Pavić, 6.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Zvučnici za kompjuter (Infostud grupa):

Vasilije Nikolić, 1.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Boglarka Dušnoki, 6.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Dunja Lazović, 3.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Emilia Kiš, 8.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Nevena Džamić, 3.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Stona lampa (Zavod za kulturu vojvođanskih Hrvata):

Ema Pecka 4.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Aleksa Viši 2.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Leon Ujvari 6.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Roko Piuković 2.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Bežični miš (Lunar):

Endre Kovač Marta, 4.r., OŠ „Hunjadi Janoš”, Čantavir

USB (Infostud grupa):

Dunja Horvacki, 6.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Andrija Ponjavić, 4.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Melanija Pašagić, 4.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Nina Bokan, 6.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Karla Vetro, 2.r., OŠ „10. Oktobar”, Subotica

Reka Andraš Đuričin, 2.r., OŠ „Hunjadi Janoš”, Čantavir

Josip Kujundžić, 6.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Đuro Vukov, 3.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

USB (Nordnet):

Nenad Kujundžić, 8.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Dunja Tomić, 5.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Teodora Bošnjak, 6.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Edina Kopunović, 4.r., OŠ „Hunjadi Janoš”, Čantavir

USB (Zavod za kulturu vojvođanskih Hrvata):

Ognjen Opalić, 4.r., OŠ „Kizur Ištvan”, Subotica

Aliz Miler, 1.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Ivet Dudaš, 2.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Milica Brđanin, 2.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

USB (Lunar):

Nemanja Vojnić, 4.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

USB (Grad Subotica):

Franjo Rudinski, 7.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Ruksak, flašica za vodu i peškir (Ametek):

Miljana Doknić, 6.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Strahinja Vugdelija, 2.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Martin Vukov, 7.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Iva Kujundžić, 8.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Ivona Poljaković, 4.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Mala Bosna

Puzle od 1000 delova (NIU „Hrvatska reč”):

Višnja Kovačić, 8.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Antonija Kujundžić, 5.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Valentin Čović, 6.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Mia Pavić, 2.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Anđela Horvacki, 4.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Jovana Zec, 3.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Zidni sat sa slikom Gradske kuće (NIU „Hrvatska reč”):

Darijana Šefer, 6.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Adam Bakoš, 7.r. OŠ „Hunjadi Janoš”, Čantavir

Andrej Stanković, 8.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Zorana Poljaković, 3.r., OŠ „Pionir”, Stari Žednik

Memorijska kartica i držač za CD (Lunar):

Lana Čemerlić, 5.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Knjiga (Rotografika, NIU „Hrvatska reč”, Mađarsko nacionalno veće i Grafoprodukt):

Teodora Travica, 3.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Nina Pavić, 6.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Aleksa Kresić, 3.r., OŠ „Kizur Ištvan”, Subotica

Teodora Kečenović, 7.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Alen Mujić, 5.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Natalija Nikolić, 4.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Dorotea Popović, 3.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Marko Meandžija, 4.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Pablo Golčevski, 1.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Aleksa Ćetković, 1.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Uroš Horvacki, 2.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Mihajlo Repija, 4.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Teodora Popović, 6.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Petra Vojnić Purčar, 4.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Oliver Vidić, 6.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Fatima Krasnići, 7.r., OŠ „Pionir”, Stari Žednik

Petra Prica, 4.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Staša Dakić, 6.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Anja Janković, 1.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Danijela Bajai, 2.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Boglarka Sabo, 2.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Kiti Tot Bagi, 5.r., OŠ „Hunjadi Janoš”, Čantavir

Tamaš Arnold, 5.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Valantin Keresteš, 5.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Lea Galamboš, 5.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Melanie Bujak, 5.r., OŠ „Kizur Ištvan”, Subotica

Emil Hardi, 4.r., OŠ „10. oktobar”, Subotica

Robert Farago, 1.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Adam Fremond, 1.r., OŠ „Moša Pijade”, Pačir

Ivor Gereg, 1.r., OŠ „Đuro Salaj”, Subotica

Oliver Gurbić, 1.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Renata Drobina, 3.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Mate Radaković, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Kloe Kedveš, 1.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Veronika Sakal, 1.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Helena Hajdu, 1.r., OŠ „Hunjadi Janoš”, Čantavir

Regina Nemet, 3.r., OŠ „Hunjadi Janoš”, Čantavir

Tamaš Pap, 3.r., OŠ „10. Oktobar”, Subotica

Erik Takač, 2.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Igor Kovač, 5.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Petra Pirša, 4.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Bojan Šefer, 5.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Lana Stantić, 2.r., OŠ „Vladimir Nazor”, Đurđin

Andrija Kujundžić, 2.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Petar Kujundžić, 4.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

David Stantić, 3.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Mala Bosna

Denis Kopilović, 2.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Martin Dulić, 5.r., OŠ „Vladimir Nazor”, Đurđin

Antonija Vujić, 5.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

David Tikvicki, 2.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Milan Gašpar, 2.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Mala Bosna

Lara Šegina, 5.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Sara Dulić, 5.r., OŠ „Vladimir Nazor”, Đurđin

Filip Ivković Ivandekić, 4.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Marta Vukmanov Šimokov, 4.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Marijana Skenderović, 4.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Marija Kujundžić, 3.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Lazar Matković, 3.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Diona Šefer, 3.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Dražen Dulić, 4.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Porodična ulaznica za ZOO vrt (do 5 osoba, ZOO vrt Palić):

Višnja Vilov, 6.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Lara Sekereš, 4.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Vasilije Bubnjević, 2.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Edmond Bata, 5.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Lenka Ivošević, 3.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Luka Ekhard, 2.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Lena Stipić, 2.r., OŠ „10. Oktobar”, Subotica

Vanda Matatić, 4.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Julijana Matović, 5.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Sara Krcelić, 4.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Majice sa znakom kviza (Gradska biblioteka Subotica):

Veljko Vuković, 8.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Dunja Pašić, 8.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Katarina Šegina, 8.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Timea Urfi, 7.r., OŠ „Đuro Salaj”, Subotica

Matej Huska, 1.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Lucija Berta, 3.r., OŠ „10. Oktobar”, Subotica

Staša Svilar, 5.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Žužana Perna, 3.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Teofil Radak, 4.r., OŠ „Hunjadi Janoš”, Čantavir

Lazar Predojević, 1.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Šoljice sa znakom kviza (Gradska biblioteka Subotica):

Strahinja Kečenović, 2.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Ružica Dulić, 8.r., OŠ „Vladimir Nazor”, Đurđin

Jovana Gulić, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Evelin Aroksalaši, 6.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Dejan Radaković, 8.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Fani Đolai, 1.r., OŠ „Hunjadi Janoš”, Čantavir

Teodor Blažić, 3.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Tomislav Mačković, 7.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Leonid Stefanović, 3.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Karlo Kujundžić, 6.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Vaučer u vrednosti od 500 dinara (Kockica):

Petra Palašti, 8.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Lila Poljak, 7.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Ana Davčik, 7.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Lana Zinaić, 1.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Anđela Štefković, 5.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Andrija Mandić, 8.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Nađa Bedeković, 2.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Hana Sič, 5.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Relja Dulić, 3.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Žanet Romoda, 7.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Ulaznice za bioskop (Eurosinema):

Lucija Bošnjak, 4.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Dora Mikloš, 2.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Maja Tubić 4.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Maja Pejnović 3.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Helena Kulašić 5.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Slaven Jozić 5.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Vasilije Vukov 4.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Luka Prćić 6.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Danica Ivković 2.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Miljan Tikvicki 2.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Ulaznice za Dečje pozorište (Dečje pozorište Subotica):

Andrea Stojanović, 2.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Sofia Marton, 2.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Aleksa Lugonja, 2.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Lea Njerš Bako, 7.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Nemanja Arbutina, 3.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Maja Goločorbin, 6.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Jovana Tapai, 6.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Ileš Halaši, 2.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Ana Vuković, 7.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Dunja Milković, 4.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Teodora Ćojder, 4.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Lea Molnar, 6.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Oskar Đuraković, 2.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Noemi Vašarhelji, 8.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Gerge Timar, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Lara Fleišman, 6.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Julija Bogovac, 6.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Mateja Volodar, 1.r., OŠ „Kizur Ištvan”, Subotica

Kosta Baćović, 5.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Vukašin Jovanović, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Dnevne ulaznice za bazen „Prozivka” (JKP Stadion):

Ivona Stantić, 7.r., OŠ „Matko Vuković ”, Subotica

Marija Rokvić, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Katalin Vituška, 7.r., OŠ „Hunjadi Janoš”, Čantavir

Filip Vojnak, 1.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Tea Ujvari, 4.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Jovana Dakić, 2.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Miljana Prčić, 2.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Miljana Antal, 5.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Emilija Tubić, 6.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Jovana Rajak, 4.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Poklon paket (Norma grupa):

Iva Francišković, 6.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Strahinja Kovačević, 2.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Petra Lukić, 2.r., OŠ „Kizur Ištvan”, Subotica

Davor Dulić, 4.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Daniel Serenče, 3.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Višnja Borojević, 3.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Sanja Katana, 2.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Dunja Nađ, 1.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Anđela Žubrinić, 3.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Aleks Knezi, 5.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Kalina Đoković, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Milica Lisica, 6.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Kira Kovač, 6.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Andrija Matković, 6.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Leon Marton, 6.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Minea Matković, 6.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Martin Tumbas, 5.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Sofija Preradović, 3.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Sadnice javora (Ekološko udruženje O2):

Miloš Vidović, 8.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Uroš Pjanić, 4.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Oliver Lenđel, 2.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Adrijana Ivković Ivandekić 5.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Matija Matković, 5.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Daniel Sabadoš, 4.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Eva Hardi, 2.r., OŠ „10. Oktobar”, Subotica

Jelena Rajak, 2.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Ines Vojnić, 5.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Marija Bajović, 5.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Martina Dulić, 7.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Nikolina Đukić, 3.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Nemanja Rapić, 4.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Lazar Lukić, 3.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Dušana Crnić, 8.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Egon Totok, 5.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Šimun Kujundžić, 4.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Marija Magdalena Huska, 7.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Mladen Rapić, 3.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Anabela Stantić, 5.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Radoman Kijanović, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Jakov Kujundžić, 6.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Luka Kozma, 7.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Oliver Marton, 8. r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Jakov Vukov, 3.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Virag Čisar, 8.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Erik Marton, 2.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Lea Nađ, 7.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Barbara Piuković, 8.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Una Momić, 5.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Dušan i Bogdan Skala, 5.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Dušan Vukša, 4.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Filip Čepela, 7.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Petra Ivković Ivandekić, 5.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Kinga Manji, 2.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Lav Kovačić, 1.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Gojko Stevanić, 4.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Teodora Vujković, 3.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Milijana Jokić, 6.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Marijana Rukavina, 6.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Mila Šašić, 2.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Anđela Nikolić, 7.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Milana Zdravković, 4.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Miloš Hrkalović, 7.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Daniel Halas, 2.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Petra Vojnić Tunić, 7.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Pavao Huska, 4.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Vladimir Vasić, 2.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Uroš Perić, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Lucija Horvacki, 8.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Poklon paket (Grad Subotica):

Rihard Perna, 6.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Petar Dulić, 6.r., OŠ „Vladimir Nazor”, Đurđin

Petra Vukadinović, 4.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Marija Damjanović Čokić, 6.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Nora Salma, 7.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Dušan Trbulin, 7.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Helena Nikolić, 2.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica

Darija Vidaković, 7.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Mila Rukavina, 6.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Davor Kopilović, 2.r., OŠ „Sečenji Ištvan”, Subotica